100 urodziny Pani Marianny Ciabiady

To wyjątkowa i piękna uroczystość, która nie zdarza się często. 100 lat życia to piękny wiek i tylko nielicznym dane jest doczekać tak zacnego jubileuszu. Tego niesamowitego daru doświadczyła Pani Marianna Ciabiada z miejscowości Luciejów, która 29 grudnia 2022 r. obchodziła swoje 100 urodziny.

Z tej też okazji dostojną Jubilatkę odwiedził Wójt Gminy Buczek Pan Bronisław Węglewski, który w imieniu własnym oraz całej społeczności gminy złożył najserdeczniejsze życzenia oraz wręczył list gratulacyjny, kwiaty i prezent.

Specjalne gratulacje i życzenia kolejnych długich lat życia w gronie kochającej rodziny, cierpliwości w zmaganiu się z wszelkimi niedogodnościami dnia codziennego Jubilatce przekazał Prezes Rady Ministrów Pan Mateusz Morawiecki oraz w imieniu Prezesa KRUS Pani Iwona Kaszuba Dyrektor Biura Świadczeń, którzy przesłali listy gratulacyjne. 

Pani Marianna urodziła się w Luciejowie i całe swoje życie tu zamieszkuje. Wychowała dwóch synów: Stanisława i Wojciecha – który pełnił funkcję Wójta Gminy Buczek w latach 1987-2002, doczekała się również trzech wnuków i pięcioro prawnucząt, których nie zabrakło podczas uroczystości. Recepty na długowieczność nie podaje Jubilatka, ale w domu w którym mieszka daje się odczuć przyjazną atmosferę, miłość, wzajemny szacunek i bardzo dobrą opiekę.

Ten Jubileusz to również wielka duma dla mieszkańców oraz władz samorządowych Gminy Buczek.

                                    

                                                                                                                                                                                                    Z-ca kier. USC

                                                                                                                                                                                                     Piotrowska Dorota 

                                                                                                                                                                                                  

 

Skip to content