Łódzka Kolej Aglomeracyjna nowe połączenia autobusowe Zelów – Łask

Po wielu zawirowaniach w komunikacji miejskiej wszystko układa się dla mieszkańców Gminy Buczek, Zelowa i Łasku w lepszy układ komunikacyjny.

W dniu 30.10.2023 r. Wójt Gminy Buczek i Dyrektor ZKM Łask spotkali się w Buczku z Dyrektor i Naczelnikiem Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej i opracowali wstępny rozkład jazdy oraz uzgodnili poza transportem aglomeracyjnym także kursowanie dotychczasowych autobusów ZKM na trasie Łask – Buczek – Zelów.

Wójt Gminy Buczek jest bardzo zadowolony z ustaleń, które zapadły na spotkaniu. Dziennie aglomeracja da 28 dodatkowych kursów autobusowych a ZKM 8 kursów. Dzięki temu wszyscy mieszkańcy będą mogli skorzystać z udogodnień komunikacyjnych, które poprawią komunikację przede wszystkim na trasie Zelów – Buczek – Łask. Ponadto Łódzka Kolej Aglomeracyjna zdecydowanie ułatwi dojazd do miast takich jak Łódź, Sieradz, Zduńska Wola, Pabianice. Połączenia ruszają od 12 listopada 2023 r.

Rozkład 2023

 

Rozkład jazdy autobusów Łask – Zelów

Rozkłady jazdy – Łódzkiej Kolej Aglomeracyjnej

 

 

Łódzka Kolej Aglomeracyjna 2023 Łódzka Kolej Aglomeracyjna 2023 Łódzka Kolej Aglomeracyjna 2023 Łódzka Kolej Aglomeracyjna 2023

 

Skip to content