Rozlicz PIT do 2 maja. Skorzystaj z usługi Twój e-PIT

W ramach trwającej akcji PIT za 2021 r. w Urzędzie Skarbowym w Łasku w dniu 2 maja zostanie uruchomione dodatkowe stanowisko, przy którym pracownicy będą pomagać w składaniu zeznań rocznych, wyjaśniać wątpliwości, informować o ulgach podatkowych i możliwości przekazania darowizny w postaci 1% na rzecz OPP.

Podatnicy powinni pamiętać aby wybierając się na dyżur pracowników Urzędu Skarbowego w Łasku zabrać ze sobą wszelkie dokumenty potwierdzające poniesione wydatki (z wyliczonymi kwotami) w celu dokonania odliczeń od dochodu np. ulgi rehabilitacyjnej.

Przypominamy, że w dniu 2 maja 2022 r. upływa termin składania zeznań podatkowych za 2021 rok. Zachęcamy do korzystania z usług elektronicznych, w tym z usługi Twój e-PIT dostępnej na stronie www.podatki.gov.pl, po zalogowaniu do e-Urzędu. Zalogować można się na 3 sposoby:

  • gov.pl – Profil zaufany, e-dowód i bankowość elektroniczna;
  • Aplikacja mObywatel – Aplikacja mobilna do logowania,
  • Dane autoryzujące – PESEL lub NIP i kwoty przychodu.

Po zalogowaniu do e-Urzędu Skarbowego wybierz Twój e-PIT.

Usługa nie dotyczy przychodów z działalności gospodarczej i działów specjalnych produkcji rolnej. e-Urząd Skarbowy umożliwia załatwienie wielu spraw online – bez wychodzenia
z domu, na dowolnym urządzeniu, 24/7.

Oprócz usługi Twój e-PIT w e-Urzędzie, znajduje się m.in. wykaz mandatów karnych, indywidualny mikrorachunek podatkowy (na który wpłacamy PIT, CIT, VAT) czy e-mikrofirma (do generowania i wysyłania JPK)

Skip to content