Powrót na boisko

Korono pozwól grać. Oby na przygotowaniach się nie skończyło

Orkan rozpoczął przygotowania do nowego sezonu. W drużynie zaszły zmiany. Na stanowisku trenera Tomasza Kmiecika zastąpił Marcin Zimoch. Dzięki wielkie za współpracę Tomek. Jako trener doprowadziłeś drużynę do świetnych wyników. Dwa razy czwarte miejsce. Dzięki trenerze.

Nowy trener Orkana Marcin Zimoch. Z powodzeniem prowadził ostatnio Omegę Kleszczów. Jadnak kibice znają Marcina jeszcze z występów na boisku, a w szczególności z rzutów wolnych. Dla przykładu gdy grał w Heko jego dwie bramki z wolnych w meczu z Pogonią Staszów dały Heko mistrza jesieni w III lidze, jednym z filarów Heko ,o czym oczywiście wszyscy pamiętają był wtedy Łukasz Matuszczyk, obecnie filar naszej drużyny, o czym oczywiście wszyscy wiedzą. Jeśli chodzi o zawodników. Jeszcze zimą odszedł do Skalnika Mariusz Zawodziński, a zimą przybył Szymon Pelc z rezerw ŁKS-u. Przed nowym sezonem Orkan pozyskał braci Dregier. Norbert i Kuba z pewnością mogą być dużym wzmocnieniem drużyny. Blisko Orkana jest też Igor Szczepaniak. Po udanym poprzednim sezonie jest też zainteresowanie zawodnikami Orkana, ale za wcześnie na konkrety.

Pierwszy sparing Orkan rozegra z Pogonią Zd-Wola w sobotę. Start nowego sezonu przypada na koniec lipca. Drużyna rozegra do tego czasu 7 sparingów.

źródło: buczek.futbolowo.pl

Skip to content