Szanowni Państwo,

W dniu 15.08.2023 oraz 04.09.2023 w Buczku, na ul. Szadek miały miejsca zdarzenia z udziałem sfory psów, które zagryzły zwierzęta domowe na posesjach prywatnych. Właściwe schronisko dla Zwierząt w Wieruszowie interweniowało kilkukrotnie w miejscach zdarzeń, pozostawiało klatki, jednak udało się odłowić tylko jednego psa. Zdarzenia miały miejsce w nocy i w dzień oględziny miejsc nie ujawniają psów. Wg. informacji udzielonych przez Schronisko domniemywa się, że są to psy właścicielskie, w tym duże i stwarzające z całą pewnością zagrożenie dla bezpieczeństwa ludzi i mienia. Niestety nie dysponujemy żadnymi zdjęciami psów, ponieważ widziała je tylko 1 osoba, bynajmniej tak zostało do  Urzędu zgłoszone. Uprzejmie prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności do czasu wyjaśnienia sprawy i prosimy o przekazywanie informacji, które mogłyby przyczynić się do wyjaśnienia sprawy i ustalenia właściciela.

Pies odłowiony w m. Buczek, ul. Szadek
W dniu 15.08.2023 r. wskutek interwencji Policji z posesji znajdującej się w m. Buczek, ul. Szadek został odłowiony pies przedstawiony na załączonym zdjęciu. Wg. informacji przedstawionych przez podmiot odławiający zwierzę i zabierający je celem dalszego utrzymania, domniemywa się, że pies jest psem właścicielskim, w związku z czym prosimy właściciela lub osoby mogące przypuszczać, do kogo należy pies o kontakt pod nr telefonu 43 67 74 497.
Pies odłowiony w m. Wola Buczkowska
W dniu 04.08.2023 r. z posesji znajdującej się w m. Wola Buczkowska został odłowiony pies przedstawiony na załączonym zdjęciu. Wg. informacji przedstawionych przez podmiot odławiający zwierzę i zabierający je celem dalszego utrzymania, pies jest psem właścicielskim, w związku z czym prosimy właściciela lub osoby mogące przypuszczać, do kogo należy pies o kontakt pod nr telefonu 43 67 74 497.
Skip to content