III rajd rowerowy – zapraszamy!

OSP Wola Buczkowska ma przyjemność ponownie zaprosić wszystkich chętnych na

III RAJD ROWEROWY.

Zbiórka 15.08.2021  (niedziela) godz.9.30, start o 10.00

Trasa: Wola Buczkowska, Wilkowyja, Brodnia Górna, Brodnia Dolna, Czestków B, Pruszków, Dobra, Kamostek, Luciejów Krzewina, Luciejów , Wola Buczkowska, trasa liczy ok 32 km.

Wpisowe 20 zł od osoby, dzieci do lat 12 jadą gratis. W cenie  mają Państwo zapewnione ubezpieczenie, opiekę medyczną, słodki poczęstunek na trasie, ciepły posiłek na zakończenie, podstawowy serwis i obszerną fotorelację .

Zapisy u Wojciecha Kłosa pod numerem tel. 602151874, lub osobiście na komisie w Buczku i Jacka Kowalczyka pod nr.tel. 505140784. Druhowie chętnie udzielą wszelkich informacji, więc zapraszamy do kontaktu. Ilość miejsc ograniczona. Ostateczny termin zapisów to czwartek 12.08.2021.

Całą kwotę z wpisowego pragniemy przekazać na rehabilitację mieszkanki naszej gminy Natalii , która uległa poważnemu urazowi kręgosłupa prowadząc aktywny tryb życia.

Serdecznie zapraszamy zarówno mieszkańców gminy jak i gości spoza niej. Liczymy na Państwa liczne przybycie i miłą zabawę jak rok temu. Zrobimy co w naszej mocy, by tak było.

Skip to content