Z Wami zawsze jest pięknie!

Wspaniali, uśmiechnięci ludzie, pogoda i trasa w sam raz na rowerowe wycieczki, niepowtarzalna, rodzinna atmosfera, którą znamy z poprzednich lat złożyły się na kolejny udany Rajd Rowerowy organizowany przez OSP Wola Buczkowska wraz z Gminą Buczek. Po raz czwarty już, spokojnym tempem objechaliśmy malownicze wioski naszej gminy, tym razem grupą 168 osobową pokonując łącznie 35 km. Na trasie, jak zwykle, była dłuższa przerwa na regenerację sił przy kawie, herbacie i przepysznych domowych wypiekach, a na mecie czekał mistrzowsko doprawiony żurek. Dla najmłodszych rowerzystów przygotowaliśmy dmuchane zamki i dyplomy ukończenia rajdu. Niewątpliwą atrakcję dla wszystkich, stanowił rower ufundowany przez Wójta Gminy Buczek, który szczęśliwym trafem przypadł w udziale Zuzi, małej mieszkance Buczku. Nagrodę w imieniu Pana Bronisława Węglewskiego wręczył Pan inspektor Wojciech Sikora. Ślicznie dziękujemy Panu Wójtowi za miłą niespodziankę.

W tym miejscu, składamy wyrazy wdzięczności wszystkim, którzy wsparli nas przy organizacji rajdu.

Dziękujemy Gminie Buczek, Pieczarkarni Rofungo, Intermarche Pabianice i firmie Tabor za finansowe cegiełki, które nam dołożyli.

Druhom z OSP KSRG Malenia, OSP KSRG Buczek, OSP Czestków, OSP Brodnia oraz funkcjonariuszom z Komendy Powiatowej w Łasku i z Żandarmerii Wojskowej z Łasku dziękujemy za zaangażowanie i poświęcony czas w usprawnienie logistyki przedsięwzięcia.

Rodzinom strażaków z Woli Buczkowskiej oraz zaprzyjaźnionym z naszą strażą Paniom, dziękujemy za wszystkie pyszne kulinaria, które przygotowały.

Drodzy Uczestnicy! Wasza energia w mig podładowała nasze nieco wyczerpane organizacją akumulatory! Dzięki za każde dobre słowo. Mamy nadzieję, że jesteście z tego dnia równie mocno zadowoleni jak my.

Skip to content