Martyna Szubert debiutuje na rynku wydawniczym

zdjęcie autorkiMartyna Szubert – mieszkanka gminy Buczek, zaledwie kilka lat temu opuściła mury Szkoły Podstawowej w Buczku, a dziś spotyka się ze swoimi nieco młodszymi koleżankami w charakterze autorki książki. W sprzedaży ukazała się pierwsza powieść Martyny Szubert pt. „Wszystkie nasze sekrety”, przeznaczona dla młodzieży, choć i dla dorosłych odbiorców przeczytanie tej książki może dostarczyć wiele przyjemności.

Martyna Szubert to młoda, spokojna, wrażliwa osoba, która swoimi wypowiedziami dowodzi, że wie co chce w życiu robić i nie boi się wyzwań. A przede wszystkim podkreśla, że warto podejmować w życiu ryzykowne decyzje, że nie należy się załamywać, gdy coś się nie uda. A nade wszystko szukać tej właściwej drogi. Martyna Szubert ma już w planach kolejne książki (druga już tuż tuż) o tematyce zróżnicowanej, więc liczymy na to, że nie będziemy się nudzić podczas lektury.

Życzymy naszej młodej pisarce wytrwałości w tej niełatwej przecież pracy, oraz wielu pomysłów, by zadziwiać swoich czytelników.

Skip to content