Ferie z Tęczą

Ferie z Tęczą!!!Takie hasło przyświecało czwartkowemu dniu. Zamiast zwykłych treningów został zorganizowany dzień feriowy dla zawodników KS Tęcza Brodnia na hali sportowej w Buczku.

Wielkie podziękowania dla Pana Wójta Bronisława Węglewskiego za udostępnienie hali dla dzieci na niemal cały dzień. Od godz. 11.00 do godz. 19.00 trwał „festyn atrakcji” dla naszych zawodników z wszystkich trzech grup rocznikowych. Rozgrywano niezliczoną ilość meczy pomiędzy drużynami złożonymi z zawodników KS Tęcza Brodnia, grano w gry i zabawy a także rozgrywano turniej w Fifę na małej salce. Na koniec wyświetlono film na dużym ekranie. W między czasie dzieci mogły posiłkować się pączkami od P. Aleksandra Badziak oraz pizzą z Grande Pizza Łask.

 Mamy nadzieję, że wszyscy spędzili miło i atrakcyjnie czas z KS Tęcza Brodnia. Po uśmiechach towarzyszących na twarzach małych zawodników jesteśmy pewni że każdemu spodobał się taki dzień i forma integracji. Ponadto każdy zawodnik otrzymał pamiątkowy dyplom uczestnictwa w dniu feriowym z KS Tęcza Brodnia.

Ferie z Tęczą!!!Takie hasło przyświecało czwartkowemu dniu. Zamiast zwykłych treningów został zorganizowany dzień feriowy dla zawodników KS Tęcza Brodnia na hali sportowej w Buczku.  Wielkie podziękowania dla Pana Wójta Bronisława Węglewskiego za udostępnienie hali dla dzieci na niemal cały dzień. Od godz. 11.00 do godz. 19.00 trwał "festyn atrakcji" dla naszych zawodników z wszystkich trzech grup rocznikowych. Rozgrywano niezliczoną ilość meczy pomiędzy drużynami złożonymi z zawodników KS Tęcza Brodnia, grano w gry i zabawy a także rozgrywano turniej w Fifę na małej salce. Na koniec wyświetlono film na dużym ekranie. W między czasie dzieci mogły posiłkować się pączkami od P. Aleksandra Badziak oraz pizzą z Grande Pizza Łask.  Mamy nadzieję, że wszyscy spędzili miło i atrakcyjnie czas z KS Tęcza Brodnia. Po uśmiechach towarzyszących na twarzach małych zawodników jesteśmy pewni że każdemu spodobał się taki dzień i forma integracji. Ponadto każdy zawodnik otrzymał pamiątkowy dyplom uczestnictwa w dniu feriowym z KS Tęcza Brodnia.

Skip to content