Buczkowski festiwal kolęd – online 2020

Lubisz śpiewać? Samotne recitale przed lustrem przestały ci wystarczać? Weź udział w Buczkowskim Festiwalu Kolęd „Zaśpiewajmy kolędę” w ramach akcji #siećzkulturąwdomu. 

Aktualna sytuacja epidemiologiczna nie pozwala nam przeprowadzić imprezy, jak to miało miejsce w minionych latach na scenie GOKiS w Buczku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by uczestnicy mogli podzielić się swoją muzyczną pasją w nieco innej formule.

Tegoroczna edycja online to szansa, by skupić wokół siebie większe grono publiczności i zaprezentować swój nieprzeciętny talent światu. – Liczymy na to, że śpiewanie jest Waszą pasją, że wydarzenie to spotka się z dużym zainteresowaniem i będziemy mieli okazję posłuchać i podziwiać Wasze wokalne i muzyczne talenty.

Jak wziąć udział w festiwalu? To proste. Wystarczy wyreżyserować, nagrać swój występ – zaśpiewać kolędę, pastorałkę (z podkładem muzycznym, akompaniamentem lub a capella) i dostarczyć , przesłać filmik do GOKiS w Buczku  wraz z kartą zgłoszeniową do 13 grudnia 2020r. Czas nagrania występu najlepiej jak najkrótszy ok.3 min.  Nagrania video zostaną opublikowane na dedykowanym imprezie wydarzeniu na facebooku  i kanale GOKiS na YouTube . Jury przyzna nagrody dla laureatów w kategoriach: przedszkolaki i zerówki, klasy I-III, IV-VI, VII-VIII. Punktowane będą nie tylko umiejętności wokalne, ale także ogólny wyraz artystyczny.

Organizatorem Buczkowskiego  Festiwalu Kolęd online „Zaśpiewajmy kolędę” jest Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Buczku oraz p. Aleksandra Zielińska, pomysłodawczyni poprzednich edycji festiwali dla dzieci i młodzieży organizowanych w GOKiS w Buczku. Informacje : www.gokisbuczek.pl , Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Buczku, 98-113 Buczek, ul. Szkolna 1 , tel 43 67 74093, Jolanta Nietupska 667 701 780 , gokis1@interia.pl , lub  Aleksandra Zielińska , 661 744 138 ,  ola-ziel@wp.pl  – można też kontaktować się przez : Facebooka i Messengera.

Skip to content