Bartek najlepszy

28 marca w Sędziejowicach odbyły się eliminacje powiatowe do XX Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”.
Szkołę Podstawową i jednostkę OSP w Buczku reprezentowała następująca grupa uczniów (druhów): w kategorii klas I – VI Jakub Konopiński, Jarosław Jarosławski i Bartłomiej Czech – uczniowie klas IV, a w kategorii klas VII, VIII i III gimnazjum Julia Zawiasa – uczennica klasy VII oraz Magdalena Jarosławska i Wiktoria Jędryka – uczennice klasy VIII.
Miło jest nam poinformować, że Bartłomiej Czech zajął w swojej kategorii pierwsze miejsce a Magdalena Jarosławska – trzecie. Bartłomiej Czech będzie reprezentował powiat łaski w eliminacjach wojewódzkich. Finaliści eliminacji powiatowych zostali wyróżnieni nagrodami rzeczowymi (m.in. tablety, drukarki, słuchawki, powerbanki i pendrive) oraz dyplomami, ufundowanymi przez Powiat Łaski, Zarząd Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Łasku, Urząd Gminy w Sędziejowicach oraz Komendę Główną Państwowej Straży Pożarnej. Uczestników do turnieju przygotowywał Włodzimierz Czech.
     

      OSP Buczek
Skip to content