Bal ósmoklasistów

11 stycznia 2020 roku uczniowie klasy ósmej bawili się na „Balu Ósmoklasistów” zorganizowanym przez ich rodziców oraz wychowawcę Annę Załęcką.
Bal uświetnili swoją obecnością: Dyrekcja Szkoły Podstawowej Pani Renata Nowicka i Pani Anna Truskowska, Wójt Gminy Buczek Pan Bronisław Węglewski, Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Monika Krakowska, nauczyciele i rodzice. Zaproszeni goście skierowali w kierunku uczniów wiele ciepłych, miłych słów, życząc wspaniałej, dobrej zabawy. Wszyscy podziwiali pięknie udekorowaną salę. Ósmoklasiści powitali gości przepięknie zatańczonym polonezem, którego choreografię przygotowała Pani Ewa Ignaczak.

Bal ósmoklasistów - 2020

Uczniowie wyglądali bardzo dostojnie i dorosło, w końcu to ich pierwszy tak poważny bal w życiu. Chłopcy w garniturach, dziewczęta w długich spódnicach i białych bluzkach prezentowali się uroczyście i dojrzale. Wszyscy bawili się wspaniale, tańce i zabawy zakończyły się dopiero po północy.
Serdecznie dziękuję rodzicom za zaangażowanie i współpracę oraz wszystkim osobom, które czynem lub dobrą radą pomogły przygotować bal – Anna Załęcka.

Skip to content