W imieniu Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Sieradzu zapraszamy na bezpłatne konsultacje z zakresu możliwości uzyskania wsparcia ze środków Unii Europejskiej w formule Mobilnego Punktu Informacyjnego. Podczas indywidualnych konsultacji, każdy zainteresowany otrzyma informację m.in. w zakresie środków na otwarcie działalności gospodarczej, dotacji i pożyczek na rozwój firmy, wsparcia dla organizacji pozarządowych, a także aktualnych i planowanych konkursów w ramach Funduszy Europejskich. Przedstawimy możliwości wsparcia na realizację własnych pomysłów oraz wyjaśnimy zasady ubiegania się o wsparcie ze środków unijnych.

Konsultacje odbędą się: 21 kwietnia 2023 r. w godz. 12:10 – 14:40, Urząd Gminy w Buczku, ul. Główna 20, sala konferencyjna, I piętro.

Informacje dostępne są również na stronach: www.rpo.lodzkie.pl, www.funduszeeuropejskie.gov.pl w zakładce: Weź udział w szkoleniach
i konferencjach
. Istnieje również możliwość wypełnienia formularza zgłoszeniowego dostępnego wraz z niniejszą informacją: https://rpo.lodzkie.pl/szkolenia-pife/item/5905-mobilne-punkty-informacyjne-w-wojewodztwie-lodzkim-kwiecien-2023-r pod przyciskiem „Weź udział”.

Chcemy coś zyskać, proszę wziąć udział w konsultacji.

 

Wójt Gminy Buczek

Bronisław Węglewski

Skip to content